Odcinek 4 – Tańsze technologie, kult sukcesu i piraci.

Czas na czwarty gawędowy audio-spacer! I tym razem znów spacer a nie rower. Temperatury nie zachęcają do gawędzenia podczas jazdy. Niby jeździć się da jak jest zimno, ale jazda i opowiadanie jednocześnie, to inna bajka.

O czym dziś opowiem? O Androidzie i iPhone’ach, o kolejnej przydatnej aplikacji, o kulcie sukcesu, moim małym wynalazku i pojemnikach na wodę. Opowiem też fragment historii, który być może zachęci Cię do poznania pewnej pirackiej opowieści w całości.

No to w drogę! 🙂

Posłuchaj na Spreaker – kliknij

Plik 21.02.2018, 00 20 01

Reklamy

Odcinek 3 – „zmiażdżymy was” i znów o podróżach

Zapraszam na wspólny wypad już po raz trzeci. Tym razem pieszo a nie na rowerze, ale tematów rowerowych nie uniknąłem, bo jestem dopiero na początku swojego planowania wyprawy dookoła Polski i mocno żyję tym tematem.

Ponarzekałem też na Legnicę. Nie lubię narzekać, ale inaczej się nie dało. Takie miasto. A z przyjemnych rzeczy, powiem Ci czego słucham, gdy nie słucham audiobooków oraz co pozwala mi łatwo, ponownie trafiać w miejsca, do których chcę wrócić.

Zapraszam zatem na wspólny audio spacer 🙂

Posłuchaj „Gawędowo – S02E03 – „zmiażdżymy was” i znów o podróżach” na Spreaker.

Plik 09.02.2018, 01 39 19

Odcinek 2 – Ku zachodowi Słońca

W tym odcinku podcastu zaczynam wprowadzać dodatkowe elementy, które mają urozmaicić słuchanie. Zdradzam jakie technologie pomagają mi w planowaniu wycieczek a także czego chętnie słucham zarówno w terenie jak i podczas zajęć domowych.

Zapraszam zatem na drugą rowerową wycieczkę, tym razem znacznie bliższą, ale równie owocną jak poprzednia.

Posłuchaj „Gawędowo – S02E02 – Ku zachodowi Słońca” na Spreaker.

Plik 03.02.2018, 00 36 47

Nowa seria! Odcinek 1.

Po długiej przerwie wracam do nagrywania podcastów. Dość długo byłem nieaktywny i co przymierzałem się do powrotu, to coś mnie do tego zniechęcało. Ale w końcu jestem 🙂

Zmieniam praktycznie całkowicie formę podcastu, z nadzieją, że nowy sposób opowiadania będzie ciekawszy i trochę bardziej słuchowiskowy.

Posłuchaj „Gawędowo – Rowerem po okolicach Legnicy” na Spreaker.

Ciasza…

Powstał zastój. Z braku pomysłów, z utracenia wiary w sens dalszego gadania, z przyczyn technicznych… Techniczne przyszły na końcu i niespodziewanie, ale w pewnym sensie pomogły mi w decyzjach. Jeszcze trochę bujam się z ostateczną decyzją, ale możliwe, że ruszę z nowym pomysłem na Gawędowo… Dlatego polecam zaglądać tu, a najlepiej na mojego Facebooka 🙂 Jak ruszę z tematem, to znam dać 🙂